Produkcja maszyn

Drugą mocno rozwijającą się gałęzią firmy ECO Venus Sp. zo.o.  jest projektowanie, budowa i montaż instalacji w przemyśle energii odnawialnej. Zakres tych instalacji obejmuje linie do produkcji pelletu, brykietu oraz instalacje suszarnicze.

Nasze wieloletnie doświadczanie w realizacjach tego typu inwestycji jak i uzyskane wiedza przy produkcji pelletu  pozwoliła zbudować zaufanie wśród naszych klientów.

Długoletnia praktyka w projektowaniu nowoczesnych instalacji produkcyjnych spowodowała, że nasze instalacje spełniają najwyższe wymogi.

Nasz zespół projektowy i montażowy zrealizował wiele inwestycji na terenie polski i wielu innych krajach europy zachodniej jak i wschodniej.

Projektowane i budowane przez nasza firmę linie produkcyjne opierają się na produktach renomowanych europejskich  producentów.

Zapewniamy stały serwis gwarancyjny i po gwarancyjny naszych maszyn.

Poza oferowanymi przez naszą firmę liniami technologicznymi do produkcji pelletu jak i brykietu również oferujemy nowe jak i po regeneracji urządzenia takie jak granulatory, brykieciarki, suszarnie, rozdrabniacze, linie suszarnicze, chłodnice pelletu, układy transportu materiału jak i automatykę przemysłową .

Zapraszamy Państwa do współpracy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

"Eco Venus" Spółka z o. o.
ul. Saperów 201
85-542 Bydgoszcz

T:   572 326 646

E:   office@ecovenus.pl

Formularz kontaktowy

Nasi partnerzy

ksob.jpg
biocontrol.jpg